УКРАЇНА

08:23

22.06

Влада

Нусер став небажаним свідком

0

Народний депутат Анатолій Матвієнко заявив, що існує загроза життю екс-мера Мукачевого Ернеста Нусера. У зв’язку з цим депутат звернувся до СБУ і МВС з проханням не скасовувати охорону колишнього голови міста Мукачево. “З Києва йдуть наполегливі прохання щодо відміни рішення про охорону Нусера”, – заявив Матвієнко і додав, що в такий спосіб СДПУ(о) хоче усунути Нусера як свідка фальсифікацій виборів. Про це «proUA» повідомили в прес-службі Закарпатського регіонального представництва блоку “Наша Україна”.

Коментуючи відставку з посади міського голови Ернеста Нусера, Матвієнко заявив, що пояснення екс-мера про вимушеність відставки є надуманими, оскільки Нусер добре усвідомив, що правового рішення щодо його обрання міським головою немає.

Матвієнко також нагадав, що досі не отримав від прокурора Мукачевого пана Олага відповідь на запит щодо легітимності або нелегітимності сесії міськради від 19 квітня, на якій Нусера було проголошено міським головою. На думку парламентарія, відсутність відповідної реакції прокуратури на протизаконні дії керівництва Мукачева породжує наступні правопорушення, які мали місце під час проведення так званих сесій міськради від 28 травня та безпідставного перенесення сесії, яка мала відбутись 3 червня. Більше того, бездіяльність прокуратури призвела до того, що нині в Мукачеві, за словами Матвієнка, “одних депутатів запрошують на сесію, а інших ні”, що суперечить закону про місцеве самоврядування.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus