УКРАЇНА

20:55

22.05

Влада

ТНК-ВР ще хоче домовитись про реверс

0

Російсько-британська компанія ТНК-ВР усе ще зацікавлена в реверсному використанні українського нафтопроводу Одеса – Броди для постачань російської нафти. Про це сказав віце-президент компанії Олександр Городецький, повідомляє портал «Паливно-енергетична політика» .

«Ми підтверджуємо своє бажання і готовність працювати в цьому напрямку», – сказав Городецький, коментуючи інформацію, що з’явилася в ЗМІ, про те, що Кабінет Міністрів України розглядає можливість тимчасового реверса нафтопроводу. На його думку, пряме використання нафтопроводу дотепер залишається під сумнівом, і ТНК-ВР готова відновити переговори з урядом України про реверс. «Ми дійсно бачимо, що робота нафтопроводу в аверсному напрямку не реалізується, тому, якщо Кабінет Міністрів має бажання відновити ці переговори, ми цілком відкриті, і будемо максимально підтримувати і сприяти цьому рішенню», – зазначив Городецький.

Віце-президент ТНК-ВР не виключає, що реверсне використання нафтопроводу Одеса – Броди допоможе стабілізувати ситуацію на ринку нафтопродуктів України.

За даними проінформованого джерела, український уряд зараз розглядає можливість реверса нафтопроводу Одеса – Броди на 1 чи 3 роки, щоб, серед іншого, стабілізувати ситуацію на ринку палива, ціни на якому з початку року збільшились більш ніж на 50%.

Нагадаємо, що 4 лютого 2004 року Кабмін відмовив у реверсі Одеса – Броди російським нафтовим компаніям, які пропонували щорічно проганяти із Бродів в Одесу 9 мільйонів тонн нафти. Далі нафту планувалося поставляти через нафтотермінал «Південний» через Чорне море в Європу. Раніше Кабмін заявляв про плани почати постачання каспійської нафти по «Одеси-Броди» у травні-червні цього року.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus