УКРАЇНА

02:06

28.05

Влада

Група від КМУ сприятиме спостерігачам на виборах

0

Кабінет Міністрів створив міжвідомчу групу із сприяння діяльності офіційних спостерігачів від інших держав і міжнародних організацій, які прибудуть в Україну для нагляду за підготовкою і проведенням виборів Президента України у 2004 році. Про це сказано в розпорядженні Кабміну від 4 червня, повідомляють «Українські Новини»

Керівником групи призначений перший заступник міністра Кабміну Олександр Шніпко.

Загалом у групу включено 27 осіб, зокрема представники Центральної виборчої комісії, Адміністрації Президента, апарату Верховної Ради, секретаріату Кабміну, Державної прикордонної служби, Державної митної служби, Міністерства з питань надзвичайних ситуацій, Міністерства юстиції, Міністерства фінансів, Міністерства транспорту, Міністерства закордонних справ, Міністерства внутрішніх справ.

У групу також включені представники Міністерства культури і мистецтв, Міністерства охорони здоров’я, Державного комітету з телебачення і радіомовлення, Державного комітету зі зв’язку та інформатизації, Державної туристичної адміністрації, Київської міськадміністрації.

Кабмін доручив обласним держадміністраціям створити аналогічні регіональні групи і забезпечити сприяння іноземним спостерігачам.

Нагадаємо, що вибори Президента заплановані на 31 жовтня цього року. МЗС має намір розпочати розсилати офіційні письмові запрошення для роботи іноземним спостерігачам на виборах Президента на початку липня.

На останніх виборах до Ради в березні 2002 року в Україні працювали 944 спостерігачі із Організації з безпеки та співробітництва в Європі, Співдружності Незалежних Держав і 49 країн.

На початку червня Президент Леонід Кучма доручив ЦВК протягом 2 тижнів створити міжвідомчу групу для сприяння роботі іноземних спостерігачів на виборах Президента. Він також доручив Кабмінові, Раді Міністрів Криму і місцевим адміністраціям сприяти розміщенню спостерігачів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus