УКРАЇНА

10:09

21.05

Влада

Хорошковського «пішли» з коордради у зв’язках з ОЕСР

0

Кабінет Міністрів призначив першого віце-прем’єр-міністра, міністра фінансів Миколу Азарова керівником координаційної ради у зв’язках з Організацією економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР), звільнивши з цієї посади екс-міністра економіки Валерія Хорошковського. Про це сказано в розпорядженні Кабміну від 2 червня, повідомляють «Українські Новини».

Кабмін створив координаційну раду у зв’язках з ОЕСР розпорядженням від 19 листопада 2003 року, включивши до її складу 13 осіб. Україна, зокрема, веде переговори з комітетом зі сталі ОЕСР про відстрочку відмовлення від державного дотування видобутку вугілля в угоді по субсидуванню сталеливарної промисловості. Мета угоди із субсидування сталеливарної промисловості - скоротити державну допомогу підприємствам сталеливарної промисловості, що призводить до демпінгу на світовому ринку.

Кабмін з 2005 року має намір відмовитися від дотування собівартості вугілля, що видобувається.

Крім того, у вересні 2003 року Україна виступила з підтримкою нового плану ОЕСР із боротьбі з корупцією, призначеного для України, Росії, Білорусі, Азербайджану, Вірменії, Грузії, Таджикистану і Туркменії.

План ОЕСР передбачає запобігання корупції серед чиновників і великих бізнесменів, реалізацію програми з боротьби з VIP-корупцією.

ОЕСР створена в 1961 році як спадкоємиця Організації європейського економічного співробітництва, утвореної в 1948 році з метою оптимального використання американської економічної і фінансової допомоги з відновлення післявоєнної Європи.

На сьогодні в ОЕСР входять 29 економічно розвинутих держав, секретаріат ОЕСР розміщений у Парижі.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus