УКРАЇНА

18:23

24.05

Влада

У комісії з приватизації «Укртелекому» зміни

0

Кабінет Міністрів увів до складу комісії з приватизації «Укртелекома» першого заступника Міністра економіки та з питань європейської інтеграції Валерія Вощевського, вивівши зі складу комісії колишнього заступника державного секретаря Мінекономіки Ігоря Уманського, повідомляють «Українські Новини».

Про це йдеться в розпорядженні Кабміну «Про зміну складу комісії з приватизації ВАТ «Укртелеком» від 2 червня.

Як повідомляло агентство, останній раз Кабмін вносив зміни до складу комісії з приватизації «Укртелекому» в червні 2003 року.

Тоді Кабмін увів до складу комісії з приватизації «Укртелекому» заступника керівника Служби безпеки України Анатолія Герасимова, вивівши з її складу заступника керівника цієї служби Сергія Черних.

Наприкінці січня 2003 року Кабмін призначив першого віце-прем’єра Миколу Азарова керівником комісії з приватизації «Укртелекому» замість екс-віце-прем’єра Василя Рогового.

Усього до складу комісії з приватизації «Укртелекому» включено 11 осіб.

Президент Леонід Кучма призначив Вощевського першим заступником міністра економіки у зв’язках з Верховною Радою в липні 2003 року.

У серпні 2003 року Кучма звільнив Уманського від обов’язків заступника держсекретаря Мінекономіки в зв’язку з ліквідацією посади.

2003 рік «Укртелеком» закінчив з чистим прибутком 616 млн. гривень, дохід компанії в 2003 році збільшився на 15,9% до 5,1 млрд. гривень.

«Укртелеком» контролює понад 80% ринку місцевої телефонії, обслуговуючи понад 9 млн. абонентів і володіє найбільш розгалуженою первинною мережею ВОЛС, загальною довжиною більш 12 тис. км.

Крім проданих на пільгових умовах працівникам підприємства 7,14% акцій, інші акції (92,86%) знаходяться у власності держави.

Кабінет Міністрів має намір продати державні 42,9% «Укртелекому».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus