УКРАЇНА

11:23

24.04

Влада

Створили Партію державного нейтралітету України

0

У п’ятницю, 4 червня, у Києві відбулися установчі збори Партії державного нейтралітету України (ПДНУ). ПДНУ бере за основу своєї програми тезу із Декларації про державний суверенітет України, прийняту Верховною Радою УРСР ще 16 липня 1990 року. У ній зазначається, що Україна “урочисто проголошує про свій намір стати у майбутньому постійно нейтральною державою, яка не бере участі у військових блоках і дотримується трьох неядерних принципів: не приймати, не виробляти і не набувати ядерної зброї”.

Як повідомили «proUA» в прес-службі народного депутата України В.Зубанова, який взяв участь в установчих зборах партії, Зубанов зазначив, що партія наголошує на створенні демократичної економічно розвиненої держави, завдання якої полягатиме у поліпшенні добробуту населення, у припиненні руху України в напрямку військових блоків, поглибленні культурної, політичної та економічної співпраці із сусідами.

Під час установчих зборів, партія виокреслила основні завдання, щодо найголовніших складових розвитку нейтральної держави. Це, зокрема, відродження духовності суспільства, вдосконалення політичної системи, досягнення сталого економічного розвитку, соціального забезпечення населення, підняття авторитету країни у світі.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus