УКРАЇНА

20:26

20.05

Влада

У червні затвердять концепцію електроенергетичного ринку СНД

0

На засіданні Електроенергетичної ради СНД, яке почнеться 10 червня в Душанбе, розглядатимуться проекти угоди, концепції і положення про порядок розроблення, узгодження і затвердження єдиної для держав-учасниць СНД нормативно-технічної документації щодо забезпечення паралельної роботи електроенергетичних систем, повідомляє «Паливно-енергетична політика» .

На засіданні також обговорюватиметься широке коло проблем, які становлять обопільний інтерес для країн-учасниць СНД. Зокрема, учасники засідання обговорять підсумки роботи енергосистем держав Співдружності за минулий осінньо-зимовий період і намітять шляхи взаємодії в осінньо-зимовий період 2004-2005 рр.

Увагу також буде приділено питанням організації підготовки до синхронної роботи об’єднання енергосистем країн СНД і ОЕС Балтії з енергооб’єднанням TESIS.

У рамках засідання 11 червня намічене проведення науково-практичної конференції «Проблеми ефективного використання гідроенергетичних ресурсів у державах Співдружності та забезпечення безпечної експлуатації гідротехнічних споруд».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus