УКРАЇНА

09:00

24.05

Влада

Комітети Ради перерозподілятимуть?

0

Народний депутат України, голова парламентського комітету з питань екологічної політики, член фракції СДПУ(о) Геннадій Руденко закликав найближчим часом розглянути у ВР питання перерозподілу парламентських комітетів, повідомляє «Главред».

У відкритому листі народним депутатам він наголосив, що «створена в парламенті більшість взяла на себе обов’язки і відповідальність за процеси, що проходять у суспільстві. Але сьогодні жоден член президії Верховної Ради в лави більшості не входить, а 80% комітетів під контролем опозиційних сил. Тому часто про прийняття конструктивних рішень не може бути й мови».

Геннадій Руденко вважає, що нелогічно говорити про відповідальність перед виборцями, якщо законопроекти блокуються, а рішення приймаються в «ручному» режимі.

«Багато гучних імен людей, які вскочили в потяг за назвою «опозиція», - учорашні представники влади. І частково це їхня провина в тому, що сьогодні в суспільстві нагромадилася негативна маса емоцій стосовно влади. Це абсолютно не значить, що влада має право заривати голову в пісок, ховаючись від реального до неї ставлення з боку народу України. Нинішня влада ефективніша, але не ефектна. Опозиція, навпаки, ефектна, але не ефективна”, - заявив Геннадій Руденко.

Народний депутат вимагає, щоб лідери фракцій більшості в короткий термін винесли це питання на розгляд з урахуванням існуючої пропорції у Верховній Раді, аби залучити до активної роботи велику частину депутатів, які насмілилися представляти владні інституції сьогоднішньої України. “Я закликаю до сильної влади і сильної опозиції, які здатні проводити діалог і знаходити компромісні рішення, а не змагатися в риториці”.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus