УКРАЇНА

06:10

22.04

Влада

“Жива газета” – перший номер вже готовий

0

На Хрещатику, 27 біля Спілки журналістів України продовжує тривати акція “Жива газета”. Як повідомляє кореспондент «proUA», вже друкується перший номер газети.

За словами Олега Ониська – заступника головного редактора “Львівської газети”, яка виступила одним з організаторів цієї акції, автори “Живої газети” прагнуть на ділі показати, що задушити свободу слова неможливо.

“Можна забирати ліцензії, чинити податковий та адміністративний тиск на ЗМІ, вводити цензуру, але “закрити рота” нормальній людині не можна. Готуючи “Живу газету” ми на практиці показуємо, що навіть якщо у нас забрати усі підручні засоби, ми перейдемо до кустарних способів, але свою справу зробимо. Такий собі самвидав”, - зазначив Олег Онисько. І додав, що якщо ситуація зі свободою слова не зміниться, то самвидав в Україні обов’язково з’явиться.

Як повідомлялось, у День журналіста працівники “Української правди”, “України молодої”, “Львівської газети”, “5-ого каналу” і “Громадського радіо” проводять акцію “Жива газета”. Акція відкрита для всіх. Журналісти приносять свої матеріали, тут же верстають їх і на різографі виготовляють газету форматом А-4.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus