УКРАЇНА

20:52

21.06

Влада

Кучма побажав журналістам нових творчих успіхів

0

Президент України Леонід Кучма привітав журналістів України з їхнім професійним святом, яке відзначається сьогодні – 6 червня.

У привітанні глави держави говориться: «На наших очах ваша професія увійшла до числа найбільш шанованих масових професій, що привертають до себе постійну увагу суспільства.

Цим наша журналістика зобов’язана новим історичним умовам свого існування. Скасування цензури та легалізація приватних засобів інформації, без перебільшення, кардинально змінили нашу країну. У нас з’явилося повноцінне політичне життя, немислиме без свободи слова.

Як українське суспільство загалом, журналістика перебуває лише на початку свого історичного шляху. Значною мірою саме цим пояснюється чимало проблем і труднощів у стосунках ЗМІ і влади, ЗМІ і громадськості.

Однак досвід - справа набувна. З кожним роком ми стаємо дедалі більше зрілими, умілими, відповідальними.

Попереду - президентські вибори. Від того, як висвітлюватиметься виборча кампанія, багато в чому залежатимуть не стільки результати перегонів, скільки атмосфера в суспільстві, що, можливо, ще важливіше», - йдеться у привітанні президента.

Глава держави побажав журналістам нових творчих успіхів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus