УКРАЇНА

07:53

23.05

Влада

США: приватизація «Криворіжсталі» не вигідна Україні

0

США вважають, що умови конкурсу з продажу 93,02% акцій гірничо-металургійного комбінату «Криворіжсталь» (Дніпропетровська область) не дадуть Україні можливість одержати максимальну вигоду від приватизації підприємства.

Як заявив посол США в Україні Джон Гербст, така позиція Вашингтона зумовлена тим, що умови продажу не дають шансів купити комбінат іноземним інвесторам, повідомляють «Українські Новини».

Він зазначив, що Україні вигідно створити більш привабливі умови для іноземних інвестицій, тому що в цьому випадку країна стала б більш багатою. Гербст також висловив сподівання з приводу того, що люди, від яких залежить проведення конкурсу з продажу «Криворіжсталі», будуть діяти в інтересах України та її народу, а не в інтересах окремих потенційних покупців.

Нагадаємо, що 28 травня прем’єр-міністр Віктор Янукович заявив, що Кабінет Міністрів не має наміру змінювати умови продажу 93,02% «Криворіжсталі».

Раніше російська «Северсталь» і європейський концерн Arcelor, а також холдинг LNM Group і корпорація US Steel заявили про намір переконати Україну змінити умови приватизації комбінату.

Про зацікавленість у покупці «Криворіжсталі» заявляла також індійська компанія Tata Steel.

12 травня Фонд державного майна оголосив конкурс із продажу 93,02% «Криворіжсталі» за стартовою ціною 3 806 млн. гривень. Додаткові вимоги конкурсу роблять обов’язковою умовою для покупця «Криворіжсталі» виробництво і реалізацію українського коксу в обсязі не менш ніж 1 млн. тонн на рік протягом 3 останнього років.

Таким умовам відповідають консорціум «Інвестиційно-металургійний союз», створений компаніями, що контролюються корпорацією «Інтерпайп» (Дніпропетровськ) і компанією System Capital Management (Донецьк), а також консорціум «Індустріальна група», до якого входять підприємства корпорації «Індустріальний союз Донбасу» (Донецьк).

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus