УКРАЇНА

08:55

24.05

Влада

Симоненко хоче створити єдину ліву партію

0

Лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко вважає за можливе в перспективі об’єднати КПУ із Соцпартією з метою створення єдиної могутньої політичної партії лівого спектра. Про це повідомляє «Главред».

«Я вважаю, що є перспектива. Якщо й наші колеги (СПУ) відреагують на виконання раніше прийнятого ними на з’їзді рішення про те, що після поновлення діяльності КПУ вони готові повернутися в Компартію, то тоді в нас буде закладена гарна база для створення могутньої лівої партії», – сказав Симоненко.

Лідер українських комуністів впевнений, що створення єдиної лівої політичної партії на лівому спектрі дозволить виключити політичні спекуляції щодо створення різних клонів з комуністичною або іншою інтерпретацією, які перебувають під контролем уряду, Адміністрації президента або олігархів.

Крім того, лідер КПУ вважає, що єдина партія набагато швидше вирішить питання висунення єдиного кандидата в президенти. «Єдиний кандидат може бути результатом єдиної партії», – сказав Симоненко, відповідаючи на питання про можливого єдиного кандидата від КПУ і СПУ на президентських виборах 2004 року.

Нагадаємо, що раніше лідер СПУ Олександр Мороз повідомив, що керівництво СПУ і КПУ зустрінеться для обговорення питання про висунення єдиного кандидата. Мороз сказав, що готовий вислухати пропозиції комуністів. Водночас лідер СПУ нагадав, що його кількаразові пропозиції висунути єдиного кандидата дотепер є безрезультатними.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus