УКРАЇНА

00:18

27.03

Влада

Потенційні кандидати в президенти не мають рівних умов

0

Хоча офіційно президентська кампанія ще не стартувала, вже сьогодні можна говорити про те, що потенційні кандидати не мають рівних стартових умов. Таким є висновок моніторингу передвиборчої ситуації в Україні, проведеного протягом березня-травня 2004 року Комітетом виборців України (КВУ). Про це повідомив сьогодні на прес-конференції голова правління КВУ Ігор Попов, передає кореспондент «proUA».

Комітет констатує, що навесні фактично відбулася мобілізація адміністративного ресурсу на підтримку Віктора Януковича як потенційного кандидата на пост президента. Має місце і використання адміністративного тиску на опозиційні сили та пов’язані з ними структури. Зокрема, протягом останніх кількох місяців податкова інспекція, та інші контролюючі органи провели хвилю перевірок підприємств, які належать бізнесменам, що підтримують опозиційні сили. Чисельними були випадки втручання правоохоронних органів у політичний процес. Останнє є особливо небезпечним, наголошують у КВУ, оскільки це не лише порушує принцип рівності суб’єктів виборчого процесу, але й має інший негативний наслідок – неконтрольований розгул злочинності на виборах.

У Комітеті відзначають також необ’єктивне висвітлення засобами масової інформації перебігу політичного процесу в країні. У державних та комунальних ЗМІ спостерігається невиправдано велика кількість інформації про Януковича, яку можна розцінити як агітаційну. Більшість цих матеріалів ідентичні за замістом, часто з однаковими заголовками, хоча і підписані різними авторами, що, за словами представників КВУ, наводить на думку про те, що їх готують централізовано і розсилають регіональним ЗМІ. У той же час у державних газетах все більше з’являється матеріалів з різкою критикою Віктора Ющенка та Юлії Тимошенко.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus