УКРАЇНА

02:33

27.05

Влада

КВУ: президентська кампанія вже перейшла в активну фазу

0

Фактично виборча кампанія з виборів президента вже давно триває, а з квітня перейшла в свою активну фазу. Таким є висновок моніторингу передвиборчої ситуації в Україні, проведеного протягом березня-травня 2004 року Комітетом виборців України. Про це повідомив сьогодні на прес-конференції голова правління КВУ Ігор Попов, передає кореспондент «proUA».

Свідченням цього, Комітет називає активізацію діяльності політичних партій, створення передвиборчих штабів потенційних кандидатів та ведення повноцінної агітації.

Найбільш активно і системно працювали структури, які підтримують блок “Наша Україна”, зазначають у КВУ. У кожному регіоні створені штаби ймовірного кандидата Віктора Ющенка. При цьому, зауважують у Комітеті, у більшості випадків ці штаби формуються не на базі партій, що входять до блоку “Нашої України”, а є самостійними структурними одиницями. Основна діяльність штабів Ющенка полягала в організації акцій “Україні – народного президента” та “Так – Добробуту! Ні – Диктатурі!”. Штаби Ющенка одними з перших розпочали підбір та навчання кадрів для виборчих комісій, зауважили представники КВУ.

Розпочалася агітаційна кампанія і на підтримку кандидата від пропрезидентських сил Віктора Януковича. І хоча, як зауважили в КВУ, виборчих штабів як таких ще не створено, однак робота, хоч і повільно, та проводиться. При цьому, більшість заходів організовується не через мережу осередків Партії Регіонів, а через структури обласних та районних державних адміністрацій. Однією з найрезонансніших акцій на підтримку Януковича, Комітет називає Форуми політичних партій і громадських організацій, що пройшли навесні практично у всіх регіонах. У КВУ зауважили, що ці форуми проводились у будні дні у робочий час і для цього залучалися організаційні та матеріальні ресурси місцевих адміністрацій та інших державних установ.

У КВУ відзначають активізацію діяльності і місцевих осередків КПУ та СПУ, втім їх активність обмежилась участю у заходах, присвячених першотравневим святам. Водночас з огляду на певне нарощування ресурсів та початок кампанії у ЗМІ можна говорити про велику ймовірність самостійної участі у виборах президента лідерів СПУ та КПУ, зазначає Комітет виборців України.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus