УКРАЇНА

20:18

20.05

Влада

Базів: США упереджено ставляться до України

0

Україна вважає, що оцінка її рівня захисту прав на інтелектуальну власність, яку дало представництво Торговельної палати США, не відповідає дійсності. Про це сказав на брифінгу заступник голови Адміністрації Президента, начальник Головного аналітичного управління Василь Базів, повідомляють «Українські Новини».

За словами Базіва, заява торговельного представництва і його висновків не підтверджується ніякими розрахунками і прикладами. Українське законодавство, що захищає інтелектуальну власність, відповідає міжнародним нормам і нормам Всесвітньої торговельної організації.

За словами Базіва, у доповіді торговельного представництва США про стан захисту інтелектуальної власності в іноземних державах Україна поставлена на перше місце як країна, що не забезпечує належного захисту прав на інтелектуальну власність.

Як повідомлялося, раніше Кабмін заявив про те, що вважає політичним рішення США зберегти економічні санкції проти українських товарів через недостатню боротьбу з порушенням прав на інтелектуальну власність і звернувся до США з проханням провести додаткову оцінку і реально оцінити ситуацію в Україні щодо цього.

У квітні цього року Торговельне представництво США була оприлюднило доповідь про стан захисту прав інтелектуальної власності в іноземних державах. У цій доповіді Україна посідає перше місце в списку країн, які не борються проти піратської індустрії нелегальних компакт-дисків з неліцензованими записами.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus