УКРАЇНА

16:37

26.05

Влада

Пристрасті навколо “Криворіжсталі” викликані виборами президента?

0

Якби у жовтні не було президентських виборів, то ніяких політичних пристрастей навколо приватизації “Криворіжсталі” не було б, заявив голова Фонду держмайна України Михайло Чечетов в інтерв’ю «Громадське радіо».

При цьому Чечетов зауважив, що був би певний політичний шторм, оскільки він характерний для парламенту. “Але те, що нині відбувається в парламенті – це не політичний шторм, це політичне цунамі. Але я, як капітан приватизаційного корабля, проведу свій приватизаційний корабель у фарватері загальнодержавних інтересів навіть в умовах політичного цунамі” – додав голова ФДМ.

За його словами, умови приватизації комбінату розраховані на те, що прийде серйозна структура, з якою можна пов’язати перспективу розвитку підприємства. “Тому, який би не був пресинг на мене, який би не був політичний лобізм певних політичних сил у намаганні підштовхнути мене підіграти росіянам чи американцям, ми здійснюємо виключно про українську політику” – підкреслив Чечетов.

Нагадаємо, ФДМУ 12 травня оголосив конкурс на продаж 93,02% акцій ВАТ «Криворіжсталь». Стартова ціна пакета встановлена в розмірі 3806 млн. грн. Конкурс із продажу «Криворіжсталі» повинен відбутися 11 червня.

Низка парламентських фракцій виступають проти приватизації меткомбінату, однак їхніх голосів не вистачає для проведення відповідного рішення.

«Криворіжсталь» - найбільший в Україні виробник металопродукції, частка якого на ринку сягає 20%. Виробничі потужності підприємства, що має повний виробничий цикл, розраховані на щорічний випуск понад 6 млн. тонни прокату, близько 7 млн. тонн сталі і більш 7,8 млн. тонн чавуна.

Джерело: proUA

Теги:

Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus