УКРАЇНА

08:19

20.02

Влада

КУН, «Свобода», ОУН і ОУН(р) об’єднуються

0

Конгрес українських націоналістів, всеукраїнське об’єднання «Свобода» (колишня Соціал-національна партія), а також Організація українських націоналістів і Організація українських націоналістів (революційна) вирішили об’єднатися. Про це сказано в заяві, підписаній їхніми лідерами, повідомляють «Українські Новини».

«З цією метою ми заявляємо про створення робочої групи, яка за найстисліші терміни має виробити ідеологічні і політичні засади об’єднання українського націоналістичного руху», - сказано в заяві.

У заяві сказано, що ідейною підставою об’єднання стане націоналізм Організації українських націоналістів, створеної 1929 року.

Автори заяви також стверджують, що вони будуть робити все для того, щоб ідейні підстави націоналізму утверджувалися в повсякденному житті.

Також у заяві сказано, що на виборах Президента-2004 націоналісти мають наміри підтримати лідера блоку партій «Наша Україна» Віктора Ющенка.

Як повідомляло агентство, раніше партія «Реформи і порядок» закликала Народний рух України, Українську народну партію, Українську республіканську партію «Собор», партії «Солідарність» і «Батьківщина», Конгрес українських націоналістів створити єдину партію.

Вибори Президента України відбудуться 31 жовтня.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus