УКРАЇНА

13:15

21.06

Влада

Готовий текст погодженого законопроекту щодо політреформи

0

Парламентська робоча група підготувала погоджений законопроект змін у Конституцію, що буде розглянутий на її засіданні в п’ятницю, повідомив у четвер член робочої групи з підготовки погодженого законопроекту змін у Конституцію, постійний представник президента України у Верховній Раді Олександра Задорожній, повідомляє «Інтерфакс-Україна»

Депутат нагадав, що робоча група взяла за основу погодженого проекту законопроект змін у Конституцію №4180. За його словами, після висновків Конституційного суду цей документ у робочій групі не відпрацьовувався, тимчасова спеціальна комісія з конституційної реформи над ним не працювала.

«Тому робота була зосереджена на внесенні змін відповідно до висновків Конституційного суду в законопроект №4180, які можна розподілити на три групи», - зазначив він.

У першу групу Задорожній заніс технічні виправлення - окремі помилки, коми. До другої групи, за його словами, належать корективи, що «повинні бути внесені відповідно до рішення Конституційного суду, у формулюванні окремих статей». У третій групі - ряд пропозицій, у тому числі груп народних депутатів, що не були враховані раніше при розробці законопроекту №4105, а також ряд позицій із законопроекту №3207-1.

«Практично цей законопроект на 98 відсотків буде ідентичним законопроектові №4105», - сказав Задорожній.

На його думку, дискусійним може бути положення законопроекту про імперативний мандат. Він нагадав, що саме норма про імперативний мандат була причиною непідтримки законопроекту №4105. Ще одним проблемним питанням Задорожній назвав позицію про надання права загального нагляду Генпрокуратурі України.

Нагадаємо, 8 квітня парламент відмовився прийняти законопроект про внесення змін до Конституції №4105, запропонований парламентською більшістю.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus