УКРАЇНА

18:20

24.05

Влада

Законність конкурсу щодо «Криворіжсталі» визначить суд

0

Голова спеціальної контрольної комісії Верховної Ради з питань приватизації Валентина Семенюк звернулася в кілька судів із заявою про порушення законодавства й обмеження прав громадян України під час проведення конкурсу з продажу ВАТ «Криворізький гірничо-металургійний комбінат «Криворіжсталь» (Дніпропетровська обл.). Заяви, за словами Семенюк, подані до судів Житомирської і Черкаської областей, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Водночас, вона відмовилася назвати суди, щоб «запобігти тискові на них».

Семенюк додала, що вона подала заяви як громадянин України, права якого ущемляють, а також як депутат. При цьому голова комісії вважає, що законодавство порушене «як за термінами, так і за умовами» проведення конкурсу. Зокрема, приватизація «Криворіжсталі» не передбачає виділення 5% для участі у приватизації громадян України, що володіють відповідними сертифікатами.

Як повідомлялося, ФДМУ 12 травня оголосив конкурс на продаж 93,02% акцій ВАТ «Криворіжсталь». Стартова ціна пакета встановлена в розмірі 3806 млн. грн. Конкурс із продажу «Криворіжсталі» повинен відбутися 11 червня.

Низка парламентських фракцій виступають проти приватизації меткомбінату, однак їхніх голосів не вистачає для проведення відповідного рішення.

«Криворіжсталь» - найбільший в Україні виробник металопродукції, частка якого на ринку сягає 20%. Виробничі потужності підприємства, що має повний виробничий цикл, розраховані на щорічний випуск понад 6 млн. тонни прокату, близько 7 млн. тонн сталі і більш 7,8 млн. тонн чавуна.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus