УКРАЇНА

10:49

23.04

Влада

Кучма заборонив утилізацію снарядів на об’єктах їхнього зберігання

0

Президент України Леонід Кучма підписав указ, яким Міністерству оборони забороняється проведення робіт з підготовки ракет і боєприпасів до утилізації на об’єктах їхнього зберігання і доручається протягом місяця укласти прямі договори з казенними й іншими держпідприємствами з утилізації ракет і боєприпасів.

Це випливає з указу про рішення Ради національної безпеки й оборони України від 26 травня 2004 року про стан збереження боєприпасів і вибухових речовин на арсеналах, базах і складах Збройних сил України, повідомили «proUA» у прес-службі глави держави.

Урядові доручається забезпечити завершення до 1 вересня 2004 року перевірку умов зберігання ракет, боєприпасів і вибухових речовин у ЗС України, інших військових формуваннях і правоохоронних органах і усунення виявлених недоліків.

Кабінет міністрів має протягом місяця забезпечити організацію охорони внутрішніми військами МВС арсеналів, баз і складів ракет, боєприпасів і вибухових речовин, передбачивши вжиття організаційно-кадрових, матеріально-технічних і фінансових заходів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus