УКРАЇНА

02:13

27.05

Влада

Україна виграла тендер щодо спорядження армії Іраку

0

Українська компанія виграла тендер на 78 мільйонів доларів США щодо спорядження армійських підрозділів Іраку, повідомляють «Українські Новини», посилаючись на повідомлення Міністерства оборони США. Це перший виграний українською стороною тендер в Іраку.

Відповідно до повідомлення, контракт щодо спорядження виграло спільне підприємство ANHAM, і сума його становить 120,1 млн. доларів. Укомплектувати необхідно 15 батальйонів і 6 бригад. Роботи будуть виконані в Україні (65%) і мають бути завершені до 30 вересня 2006 року.

Станом на липень 2003 року 80 українських компаній претендували на участь у відновленні Іраку, зокрема концерн «Стирол», компанії «Нафтогаз Україна», «Укрресурси» і «Автокраз».

В основному претендентами були компанії, що працюють в галузі транспорту, металовиробництва, а також машинобудування, зокрема, нафтогазового машинобудування.

До початку війни в Іраку 36 українських компаній уже мали досвід співробітництва з Іраком.

Раніше США заявили про намір надати допомогу українським компаніям в одержанні замовлень на участь у відновленні Іраку.

США припускають участь українських компаній у відновлювальних роботах в Іраку як субпідрядників в американських компаніях, що будуть виконавцями основних контрактів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus