УКРАЇНА

12:36

27.05

Влада

Корнякова доповіла Кучмі про порушення законів про ПДВ

0

Президент Леонід Кучма провів сьогодні робочу зустріч із главою Координаційного Комітету з боротьби з корупцією й організованою злочинністю при Президенті Тетяною Корняковою, повідомили «proUA» у прес-службі глави держави.

Корнякова ознайомила президента з результатами роботи спеціальної комісії з перевірки дотримання законодавства з питань адміністрування і відшкодування податку на додану вартість. За її словами, комісія дійшла висновку, що сьогодні податок на додану вартість не виконує своїх функцій - як щодо фактичного наповнення бюджету, так і щодо регулювання економічних процесів у державі.

Глава комітету ознайомила Кучму з пропозиціями Комісії щодо вживання невідкладних заходів організаційно-правового характеру, спрямованих на підвищення ефективності адміністрування податку на додану вартість і установлення твердого контролю за їхнім виконанням.

Корнякова проінформувала Президента про результати проведеної перевірки стану виконання законодавства з раціонального використання корисних копалин у нафтогазовидобувній промисловості в Сумській і Полтавській областях.

Вона повідомила про грубі порушення чинного податкового, земельного і природоохоронного законодавства, чисельні випадки укладання заздалегідь невигідних для держави угод про спільну розробку родовищ з комерційними структурами.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus