УКРАЇНА

21:29

21.05

Влада

Міноборони масово перевіряє склади боєприпасів

0

З 2 по 19 червня, у відповідності до Наказу Міністра оборони України та на виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України, з метою перевірки рівня пожежної безпеки та безпеки зберігання боєприпасів і вибухонебезпечних предметів (ВНП) на складах, базах та арсеналах будуть проходити перевірки. Про це «proUA» повідомили у прес-службі Міністерства оборони України.

Створено комплексну комісію Міністерства оборони, яка перевірятиме стан зберігання боєприпасів. Комісію очолює радник Міністра оборони генерал-полковник Василь Собков. До складу комісії включено три підкомісії, в яких головуватимуть перший заступник директора Департаменту ресурсного забезпечення Міністерства оборони Володимир Жуков, тимчасово виконуючий посаду заступника начальника Генштабу ЗС України генерал-лейтенант Микола Матюх та перший заступник начальника Головного управління Військової служби правопорядку ЗС України генерал-майор Федір Макавчук.

Згідно з наказом Міністра оборони комплексна комісія має перевірити близько 40 із 184 існуючих відповідних об’єктів. Решту складів, баз та арсеналів буде перевірено комісіями видів Збройних Сил України та оперативних командуваннях (ОК) Сухопутних військ ЗС України. Вони працюватимуть на об’єктах безпосереднього підпорядкування.

Під час роботи комісій буде перевірено всі аспекти життєдіяльності складів, баз та арсеналів. Зокрема, обсяг запасів, що зберігаються, технічні можливості об’єктів, порядок і система охорони, відповідність штатів та штатних розкладів покладеним на відповідний об’єкт завданням, забезпечення сучасними засобами пожежегасіння, їх стан, обвалування та блискавкозахист місць зберігання.

Також, комісіями будуть визначені можливі зони небезпеки у разі виникнення надзвичайної події – радіус розльоту вибухонебезпечних предметів, їх фрагментів та осколків а також наявність у цих зонах населених пунктів, атомних станцій, залізничних і автомобільних доріг тощо. На основі результатів перевірки визначатиметься обсяг переміщення особливо вибухонебезпечних предметів (ракетних снарядів, ракет тощо) на об’єкти, які забезпечують їх надійне зберігання і знаходяться за межами населених пунктів та на безпечній відстані від інших елементів інфраструктури.

Комісія також визначить кількість продуктів, які мають бути утилізовані, та умови їх зберігання. Розглядатимуться також можливості щодо утилізації ВНП, придатності цехів та ділянок до проведення робіт, а також їх продуктивність та відповідність мірам безпеки тощо.

За результатами перевірки комплексна комісія військового відомства підготує доповідь Міністру оборону України, в якій буде проаналізовано стан об’єктів, де зберігаються ВНП, а також запропоновано заходи щодо усунення недоліків, удосконалення системи зберігання ВНП тощо.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus