УКРАЇНА

22:29

23.04

Влада

Опозиція не відстояла “Криворіжсталь”

0

Депутати Верховної Ради не змогли перебороти президентське вето на торішній закон, який забороняє приватизацію комбінату «Криворіжсталь».

Як повідомлялося, у четвер, 3 червня, Рада повторно відмовилася розглянути приватизацію комбінату «Криворіжсталь». 1 червня Рада також відмовилася розглянути проект постанови про припинення приватизації комбінату «Криворіжсталь».

Соціалістична партія, блок Юлії Тимошенко і частина депутатів від фракції блоку партій «Наша Україна» раніше неодноразово виступали з вимогою заборонити приватизацію «Криворіжсталі».

12 травня ФДМ оголосив конкурс з продажу 93,02% акцій «Криворіжсталі» за стартовою ціною 3 806 млн. грн. Додаткові вимоги конкурсу роблять обов’язковою умовою для покупця комбінату виробництво і реалізацію українського коксу в обсязі не менш 1 млн. тонн у рік протягом 3 останніх років.

LNM Group і US Steel 25 травня заявили про рішення створити консорціум для приватизації «Криворіжсталі», до його складу увійдуть також вхідні в LNM металургійні компанії Ispat Karmet (Казахстан) і Ispat Polska Stal (Польща).

У квітні компанії корпорації «Інтерпайп» (Дніпропетровськ) і System Capital Management (Донецьк) одержали дозвіл Антимонопольного комітету на створення консорціуму «Інвестиційно-металургійний союз» (Дніпропетровськ). До складу консорціуму входять два коксохімічних заводи - Авдіївський КХЗ і «Маркохім», що належать SCM.

У травні АМКУ дозволив створити консорціум «Індустріальна група» (Київ), у який увійшли контрольовані корпорацією «Індустріальний союз Донбасу» (Донецьк) компанії, зокрема, завод «Алчевськкокс».

Про наміри брати участь у покупці «Криворіжсталі» заявили російська «Сєвєрсталь», разом із концерном Arcelor, і індійська Tata Steel.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus