УКРАЇНА

00:05

17.02

Влада

«Міжнародній амністії» не дозволили провести акцію в Києві

0

Всеукраїнській правозахисній громадській органiзацiї Українська Асоцiацiя «Мiжнародна Амнiстiя» (УАМА) не надали дозволу на проведення завтра, 4 червня, в Києві акції присвяченої 15-й рiчницi подiй на площi Тяньаньмень в Китаї, яка мала відбутись біля посольства Китайської Народної Республiки в Українi. Про це «proUA» повідомили в прес-службі організації.

26 травня УАМА подало до Київської мiської адмiнiстрацiї офiцiйне повiдомлення про проведення акції. Сьогодні, 3 червня, з «невiдомого номеру телефону на факс офiсу УАМА надiйшов лист на бланку Київської міської адмiнiстрацiї №015-227 вiд 01.06.2004, пiдписаний «заступником Голови I.Iльгов», йдеться у повідомленні прес-служби. В цьому листi, зокрема, зазначено: «Київська мiська державна адмiнiстрацiя не уповноважена погоджувати проведення масових заходiв бiля будинків посольств іноземних держав.» Iнших роз’яснень у листі не було.

Сьогодні ж, виконувач обов’язків директора офiсу УАМА в Києвi Тарановська Антонiна Юрiївна намагалася отримати роз’яснення в КМДА з приводу надiсланого факсом листа. Але ніяких роз’яснень вона так і не отримала.

«Беручи до уваги викладену вище iнформацiю, члени УАМА вважають, що Київська мiська державна адмiнiстрацiя безпідставно перешкоджає проведенню мирної акції, йдеться у повідомленні прес-служби. Члени УАМА також висловлюють своє побоювання щодо можливих провокацiй пiд час проведення мирної пам’ятної акцiї 4 червня 2004 року. Беручи до уваги той факт, що заборонити проведення масових акцiй можливо лише за рiшенням суду, яке має бути винесене не пiзнiше нiж за три днi до проведення акцii, члени УАМА будуть проводити 04 червня 2004 року пам’ятну акцiю навпроти посольства Китайської Народної Республiки в Українi», – сказано у повідомленні прес-служби.

У зв’язку з цим, УАМА також має намір звернутися до Уповноваженого з прав людини, Голови Комiтету ВР України з прав людини, до лiдерiв громадських органiзацiй та Послiв iноземних держав iз проханням взяти до уваги ситуацiю, яка загрожує порушенням фундаментальних прав людини.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus