УКРАЇНА

13:09

21.06

Влада

Іраку спишуть велику частину зовнішнього боргу?

0

Велика частина зовнішнього боргу Іраку може бути списана найближчим часом. Таку думку висловив сьогодні президент групи Всесвітнього банку (ВБ) Джеймс Вульфенсон.

За його словами, із зовнішнього боргу Іраку, що становить 120 млрд.доларів, найближчим часом, можливо, буде списано від 80 млрд. доларів до 90 млрд. доларів «Необхідно замислитися про списання і прощення боргів», - наголосив Вульфенсон.

Вульфенсон відзначив, що зараз тривають переговори про списання 80-90 мільярдів доларів іракського боргу. «Я не знайомий з деталями переговорів, але в найближчі місяці це питання, безумовно, буде ключовим», - зауважив він.

За інформацією Д.Вульфенсона, помічник президента США із спеціальних питань Джеймс Бейкер продовжує переговори з кредиторами Іраку. Глава ВБ припускає, що за їхніми результатами значна частина іракського боргу може бути списана.

Він також відзначив, що питання про списання боргів Іраку в найближчі місяці стане ключовим на переговорах про відновлення економіки країни.

За його словами, Всесвітній банк зараз розглядає можливість надання двох позик Іраку на реалізацію освітніх проектів, проте експерти ВБ поки не можуть працювати в Іраку, тому що це небезпечно для життя. «Я поки не можу посилати своїх співробітників до Іраку, оскільки наші люди там стають мішенями», - констатував Вулфенсон. «Відновлення всієї країни майже цілком залежить від того, чи вдасться відновити безпеку», - наголосив він у цьому зв’язку.

Д.Вульфенсон також висловив сподівання, що новий уряд Іраку надасть рівні можливості для інвестування в країну для всіх держав.

За матеріалами РІА «Новости», «AK&M»

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus