УКРАЇНА

05:21

24.05

Влада

Бакая підозрюють в розтратах?

0

Конституційний суд України почав розгляд справи за поданням 55 народних депутатів про відповідність Конституції низки указів президента щодо діяльності Державного управління справами, яке очолює Ігор Бакай. Про це «proUA» повідомили в прес-службі УНП.

Один з депутатів Євген Жовтяк зазначає, що бюджетний звіт про виконання кошторису ДУС дає лише приблизне уявлення, про те, як ця структура використовує публічні ресурси і які саме кошти і за рахунок чого вона заробляє власноруч. “Коли мої колеги по парламентському бюджетному комітету знайомляться із звітом про використання державних коштів відомством Ігоря Бакая, щоразу виникає більше запитань, аніж відповідей, – говорить Євген Жовтяк.

Депутат також звернувся до Бакая з проханням роз’яснити суперечливі моменти звіту.

Жовтяк повідомив, що за чотири місяці поточного року видатки на утримання Державного управління справами склали 134 мільйони гривень, 22% з яких, або 30 мільйонів гривень, були профінансовані за рахунок спеціального фонду бюджету. Депутат просить Бакая пояснити, на підставі яких економічних чи організаційних чинників був переглянутий прогноз доходів та видатків Державного управління справами по спеціальному фонду на 2004 рік; якою є питома вага власних надходжень Державного управління справами; яким був залишок коштів по спеціальному фонду Державного управління справами на кінець 2002-го та 2003-го років.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus