УКРАЇНА

14:07

18.06

Влада

“Укрзалізниця” незаконно підвищувала ціни

0

Антимонопольний комітет заявив, що “Укрзалізниця” порушує конкурентне законодавство. Розслідування з цього приводу проводилося відповідно до звернення народних депутатів України, повідомили «proUA» в прес-службі АМК.

Комітет з’ясував, що протягом березня-квітня цього року, не маючи на те необхідних повноважень, Укрзалізниця видала кілька розпоряджень щодо підвищення цін. В результаті ціни на перевезення у приватних вагонах зросли в середньому на 40%. АМК рекомендував “Укрзалізниці” скасувати всі неправомірні розпорядження.

Голова Антимонопольного комітету України Олексій Костусєв з цього приводу зазначив: “Всі природні монополії, в тому числі й “Укрзалізниця”, перебувають на особливому контролі в Антимонопольному комітеті. У цих підприємств спокуса зловживань особливо велика. Йдеться не лише про зловживання ринковою владою, але й про перепони для розвитку конкуренції. Транспортування вантажів у приватних вагонах * це, можливо, перший паросток конкурентних відносин в сфері залізничного транспорту. І цей паросток треба захистити”.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus