УКРАЇНА

01:58

19.06

Влада

Допомогу дітям у багатодітних родинах збільшено на 8 грн.

0

Верховна Рада України збільшила прожитковий мінімум для дітей у багатодітних родинах. Відповідні зміни були внесені до Закону «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим родинам». За законопроект змін, внесений депутатом Лілією Григорович, проголосували 377 народних депутатів з 433, зареєстрованих у залі.

Закон збільшує на 20 відсотків рівень прожиткового мінімуму для кожної дитини, яка є членом багатодітної родини. Відповідно до чинного законодавства, родина, яка має середньомісячний сукупний дохід нижче за прожитковий мінімуму, має право на державну соціальну допомогу.

Розмір допомоги визначається як різниця між прожитковим мінімумом для родини і її середньомісячним сукупним доходом, але не може перевищувати 75% прожиткового мінімуму для родини. Закон набирає сили з 1 січня 2005 року.

Це підвищення становить всього 8 грн. на кожну дитину. Однак, за прогнозами уряду, у 2004 році очікується підвищення рівня прожиткового мінімуму. Відповідно будуть збільшуватися і розміри державної соціальної допомоги на кожну дитину в багатодітній родині.

Для реалізації положень цього Закону України будуть необхідні додаткові бюджетні кошти у 2004 році. Якщо виходити з кількості багатодітних родин, які перебувають на обліку в органах праці і соціального захисту населення (137,4 тис. родин, у яких 457,2 тис. дітей), то додатково потрібно віднайти 44 млн. грн.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus