УКРАЇНА

16:53

26.05

Влада

Українці не підтримають судимих і розумних кандидатів

0

Шістдесят дев’ять відсотків українців вважають, що не можна голосувати за кандидата в президенти, який мав судимості. Такими є результати опитування «Українського демократичного кола», повідомляють «Подробности».

Тим часом 15% опитаних українців вважають, що голосувати за такого кандидата можна, ще 17% не визначилися.

Судячи з відповідей на питання про найважливіші характеристики, кандидат у президенти має бути чесним, відкритим, авторитетним і реальним. Наприклад, 19% опитаних назвали головною рисою майбутнього кандидата чесність; 17% вважають, що кандидат має викликати повну довіру; 15% хочуть бачити кандидата сильним і динамічним лідером; 15% назвали важливою характеристикою кандидата досягнення їм реальних успіхів.

При цьому виборці практично не цінують у майбутніх кандидатах в президенти наявність розуму і проукраїнської позиції: лише 2% опитаних вважають, що кандидат в президенти має бути дуже розумним і 1% – послідовним прихильником національної ідеї.

Опитування проводилося 19-25 травня. Загалом було опитано 1000 громадян України з різних регіонів старше 18 років. Можлива похибка вибірки не перевищує 4%

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus