УКРАЇНА

23:09

16.02

Влада

Томенко організував виставку «темників»

0

Комітет Верховної Ради з питань свободи слова та інформації організував у кулуарах парламенту виставку «темників», повідомляють «Українські Новини». За традицією, експозиція присвячена до свята – цього разу до Дня журналіста, що відзначатиметься 6 червня.

Виставка називається «Проблеми розвитку свободи слова в Україні» та «Історія «темника» і політичної цензури з 2001 по 2004 рік». Відвідувачі мають можливість ознайомитися з так званими «темниками» – матеріалами Адміністрації президента, у яких вона рекомендує і просить загальнонаціональні телеканали та обласні державні телерадіокомпанії висвітлювати вибіркові події в державі. Переважна більшість із представлених матеріалів підписані керівником головного управління інформаційної політики адміністрації Сергієм Васильєвим.

На виставці також представлені інформаційні та аналітичні матеріали про правове регулювання рекламної діяльності: по законопроектах «Про телебачення і радіомовлення», «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення» і низці інших.

Комітет Верховної Ради з питань свободи слова та інформації очолює депутат із фракції блоку партій «Наша Україна» Микола Томенко.

Раніше голова парламенту Володимир Литвин неодноразово звинувачував Адміністрацію президента в поширенні «темників».

Опозиція, незалежні журналісти, експерти і громадські діячі неодноразово заявляли, що практика поширення «темників» (буквально – відфільтрований список тем і новин для висвітлення в ЗМІ) є цензурою і порушує чинне законодавство щодо діяльності ЗМІ.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus