УКРАЇНА

14:14

18.06

Влада

Грузія вводить війська і техніку в Осетію

0

Грузія вводить у Цхінвальський регіон (зона грузино-осетинського конфлікту) миротворців і військову техніку.

У місто Горі, що межує із зоною конфлікту, сьогодні на світанку прибули 350 військовослужбовців грузинської армії, а також 20 вагонів з танками, бронемашинами, установками «Град».

У Цхінвальському регіоні перебували 150 військовослужбовців ЗС Грузії, озброєних стрілецькою зброєю. Усього в зоні конфлікту Грузія може мати 500 військовослужбовців з обмеженою кількістю важкої техніки.

Домовленості про квоти у складі змішаних миротворчих сил були досягнуті в 1993-1994 роках на засіданнях змішаної контрольної комісії (ЗКК) із врегулювання грузино-осетинського конфлікту. У ЗКК входять представники Росії, Грузії, Північної Осетії і Південної Осетії.

Президент Грузії Михайло Саакашвілі говорив про намір заповнити квоту. За його словами, колишньому уряду Грузії було не під силу утримувати повний контингент миротворців. Крім того, командування колективних сил СНД задовольнило прохання Грузії і протягом найближчих 3 днів буде відкликаний командувач миротворцями в зоні грузино-осетинського конфлікту Святослав Навзоров, замість нього передбачається призначити генерал-майора Гулахметова.

Нагадаємо також, що МЗС Росії 1 червня зробило три заяви з приводу ситуації в зоні грузино-осетинського конфлікту. Російське зовнішньополітичне відомство закликало владу Грузії усвідомити небезпеку провокацій в цьому районі.

За матеріалами РІА «Новости», РБН, «Грани.ру»

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus