УКРАЇНА

06:16

23.05

Влада

Парламент далі реформуватиме армію

0

Сьогодні Верховна Рада розгляне кілька законопроектів про реформування Збройних сил. Про це повідомляють «Українські Новини».

Зокрема Рада розгляне внесений президентом Леонідом Кучмою законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про чисельність Збройних сил України на 2000-2005 роки». Також парламент розгляне проект закону «Про внесення змін у статтю 3 Закону України «Про Збройні сили України». Обидва законопроекти представить Раді міністр оборони Євгеній Марчук.

Крім цього Рада розгляне у другому читанні внесений Кабінетом Міністрів проект закону «Про реформування Збройних сил України».

Нагадаємо, що в травні поточного року президент Леонід Кучма запропонував Верховній Раді скоротити чисельність ЗС до кінця 2004 року на 70 тисяч осіб – до 285 тисяч, серед яких 210 тисяч військовослужбовців.

У квітні Рада національної безпеки та оборони в рамках скорочення чисельності ЗС пропонувала скоротити близько 20 тисяч незаповнених вакансій, скоротити призов на строкову службу на 14 тисяч осіб, 5 тисяч військовослужбовців залізничних військ передати Міністерству транспорту, на 2 тисячі осіб скоротити набір курсантів у військові вищі навчальні заклади і скоротити 1 тисячу викладачів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus