УКРАЇНА

06:10

22.04

Влада

Профспілки належного LNM чеського меткомбінату будуть страйкувати

0

Профспілки найбільшого чеського металургійного комбінату Ispat Nova Hut, що належить групі LNM, вирішили організувати 11 червня 24-х годинний страйк на підприємстві через незгоду із зарплатною політикою менеджменту компанії, повідомляє «Сeske noviny».

31 травня керівництво профспілки повідомило, що вже зібрано достатню кількість підписів робітників та службовців підприємства для проведення 24-годинного страйку на комбінаті, що належить LNM Holdings.

Представник профспілок Frantisek Saidl наголосив, що вони діють відповідно до чеських законів, офіційно попередивши керівництво компанії як мінімум за добу до запланованої акції.

Saidl також відзначив, що буде подано скаргу в поліцію проти керівництва Ispat Nova Hut, яке намагається залякати окремих робітників, погрожуючи покаранням за підтримку страйку.

Профспілки закликали своїх учасників до страйку після того, як не змогли дійти згоди з керівництвом Ispat Nova Hut про підвищення на 5% зарплат робітників.

Профспілки, протягом 8 місяців ведучи колективні переговори, не змогли переконати менеджмент підприємства підписати доповнення до колективного договору про заробітну плату.

Слід зазначити, що це не єдиний конфлікт між LNM і профспілками металургійних підприємств.

У березні цього року в рамках проведених переговорів про купівлю польського меткомбінату Huta Czestochowa одна із профспілок підприємства відмовилася підписувати з LNM угоду.

Причиною відмовлення було те, що умови угоди, яка передбачає збільшення заробітної плати на 130 злотих і гарантовану зайнятість протягом 5 років, стосувалися лише 1,7 тис. працівників меткомбінату, тим часом як у його виробничому комплексі працює 5 тис. осіб.

Відомо, що антикризові методи роботи групи LNM припускають значне скорочення робітників на підприємствах, які вона придбаває. Так, з приходом на казахстанський меткомбінат «Кармет» LNM скоротила 10 тис. робітників, на румунському Sidex – 5 тис.

Останні ж конфлікти з робітниками належних LNM підприємств відбуваються в східноєвропейських країнах, які недавно вступили в ЄС і дуже болісно переживають процес соціальної адаптації до нових умов.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus