УКРАЇНА

16:22

18.06

Влада

Алчевський КХЗ збільшить виробничі потужності на 28%

0

ВАТ «Алчевський коксохімічний завод» (АКХЗ, Луганська обл.) наприкінці травня 2004 року розпочав будівництво комплексу нової коксової батареї №10-біс, потужність якої становитиме 1 млн. тонн коксу на рік. З введенням у роботу нової коксової батареї потужність підприємства зросте на 28% – до 3,5 млн. тонн на рік.

За даними прес-служби корпорації «ІСД», нинішній етап реконструкції АКХЗ спрямований на вирішення системних завдань інвестиційної політики корпорації ІСД. Збільшення виробничих потужностей Алчевського коксохімзаводу дозволить остаточно вирішити питання забезпечення підприємств Корпорації «ІСД» коксом.

Завершення будівництва заплановане на кінець 2005 року. У зв’язку зі стислими строками будівництва батареї проектування ведеться паралельно з будівельно-монтажними роботами – повідомили в корпорації «ІСД».

Планується побудувати комплекс печі з відповідною інфраструктурою, а також провести реконструкцію сіркоуловлювача цеху.

За 4 місяці поточного року Алчевський КХЗ виробив 840 тис. тонн коксу, що на 8% перевищує показники аналогічного періоду минулого року.

Алчевський коксохімзавод спеціалізується на виробництві кам’яновугільного доменного коксу, смоли, бензолу і сульфату амонію. У 2002 році АКХЗ збільшив виробництво коксу на 5,6% порівняно з попереднім роком – до 2240 тис. тонн.

Корпорація ІСД, заснована в 1995 році, є промисловим об’єднанням, яке володіє великими пакетами акцій провідних підприємств гірничо-металургійного комплексу України і за рубежем. Також реалізовує проекти у вугільній і енергетичній сферах.

Корпорація ІСД розпочала докорінну реконструкцію Алчевського меткомбінату і Дніпровського меткомбінату ім. Дзержинського, в рамках якої буде модернізовано основні агрегати і істотно збільшено виробничі потужності.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus