УКРАЇНА

07:13

27.04

Влада

Буш хоче бути героєм Сталінграда?

0

Американський президент Джордж Буш, виступаючи перед випускниками Академії ВВС США у штаті Колорадо, порівняв війну з тероризмом з Другою світовою війною, повідомляє «Lenta.ru».

Звертаючись до колишніх кадетів, Буш сказав, що війна з тероризмом нагадує битви минулого сторіччя, у яких демократичні країни протистояли тоталітарним державам. «Тепер, коли ви стаєте частиною збройних сил США, ви маєте усвідомлювати, що на вас покладаються надії усіх волелюбних людей світу», – сказав президент випускникам академії, додавши, що війна з тероризмом, на якій їм належить боротися, нічим не відрізняється від війни проти нацистів.

Буш зазначив, що так само як вступ США в Другу світову війну, антитерористична кампанія теж почалася з віроломного нападу на Америку 11 вересня в Нью-Йорку і Вашингтоні. «Вороги свободи думали, що США не встоять від цього удару. Вони помилилися», – сказав Буш.

Американський президент наголосив, що тільки встановлення демократичних режимів і економічної стабільності в регіонах, які зараз є джерелами тероризму, може забезпечити перемогу в цій боротьбі.

Антитерористичні висловлювання Буша збіглися зі схваленням сенатом США виділення Пентагону додаткових 25 мільярдів доларів на проведення воєнних операцій в Іраку і Афганістані. Водночас сенат США відкинув прохання адміністрації Джорджа Буша утворити з цих 25 мільярдів особливий резервний фонд, кошти якого витрачатимуться безпосередньо за санкцією президента.

Виступ американського президента був присвячений підготовці до святкування річниці висадки союзних військ на Атлантичне узбережжя Європи 6 червня 1944 року. США вступили в Другу світову війну після нальоту японської авіації на Перл-Харбор 7 грудня 1941 року.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus