УКРАЇНА

20:06

21.04

Влада

Львів’янам полегшили процес оплати комунальних послуг

0

З червня мешканці Львова зможуть оплачувати всі види комунальних послуг в єдиному розрахунковому центрі. Кожній квартирі присвоєно ідентифікаційний номер, який вміщено в єдину базу даних. Офіційно система оплати комунальних послуг в єдиному розрахунковому центрі почне діяти з 1 липня, а стара схема оплати комунпослуг існуватиме паралельно з новою, повідомляє кореспондент «proUA».

“Сьогоднішня система є неефективною та застарілою. Тому ми вирішили створити єдиний банк даних про рівень розрахунків, який зможе спростити систему оплати комунпослуг, а нам дозволить краще проконтролювати рівень комунальних проплат”, – розповів заступник міського голови з житлово-комунального господарства Ігор Базарник.

За словами директора львівської філії “Мегабанку” Євгена Ясіновського, який виборов тендер на створення єдиного розрахункового центру, підготовчий період вже йде до завершення. “Мегабанк” наразі укладає угоди з іншими банками, які зможуть приймати платежі. “Перехід на нову систему має бути безболісним. Спочатку існуватимуть дві схеми оплати комунпослуг. А для того, щоб не утворилося черг, ми забезпечимо широку мережу прийому платежів”, – розповів Євген Ясіновський. За його словами, “Мегабанк” уже опрацював бази даних всіх комунальних підприємтсв міста, окрім “Львівгазу”.

Перехід на нову систему оплати комунальних послуг відбуватиметься в три етапи. Цього місяця мешканці Сихівського та Шевченківського районів отримуватимуть єдину розрахункову книжку, яку вони заповнюватимуть самостійно. Потім комунальні послуги сплачуватимуть за єдиною квитанцією, де вже будуть вказані конкретні цифри. На третьому етапі – проводитиметься безпаперова форма прийому платежів. “Відтак людина зможе прийти до будь-якого пункту прийому платежів, де їй нададуть повну інформацію про стан розрахунків, а сплачуватиме вона ту суму, яка в неї буде при собі”, – наголосив Ігор Базарник. Повний перехід на систему єдиного розрахункового центру заплановано здійснити за 3-4 місяці.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus