УКРАЇНА

20:52

21.06

Влада

Уряд хоче спростити рекламу зброї

0

Кабінет Міністрів пропонує Верховній Раді спростити порядок рекламування зброї. Про це сказано в законопроекті змін до Закону «Про рекламу», повідомляють «Українські Новини».

Згідно з документом, уряд пропонує вилучити із закону про рекламу положення про обов’язкове затвердження ним порядку реклами бойової зброї, озброєння і військової техніки. На думку Кабміну, це дозволить уникнути бюрократизації порядку реклами зброї і сприятиме успішному виходу українського виробника зброї на міжнародний ринок.

Зараз стаття 23 закону «Про рекламу» передбачає, що порядок рекламування бойової зброї, озброєнь і військової техніки, а також зброї, яка може бути власністю осіб, визначає Кабмін. Відповідно до закону, зброю можна рекламувати тільки в спеціалізованих виданнях, безпосередньо в магазинах, де вона продається, і на спеціальних виставках.

Спеціальну і військову техніку в Україні випускають близько 1,5 тис. компаній, а її основним експортером є «Укрспецекспорт» і три його дочірні підприємства: «Укроборонсервіс», «Укрінмаш» і «Прогрес».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus