УКРАЇНА

11:56

20.01

матеріали по темі:

Влада

Молдова проти проведення самміту ГУУАМ в Грузії

0

Президент Молдови Володимир Воронін запропонував перенести намічений на середину червня самміт глав держав ГУУАМ з Батумі в інше місце, повідомляє «Інтерфакс».

У середу Воронін направив з цього приводу офіційне звернення главам країн - учасниць ГУУМ (у ГУУАМ входять Молдова, Грузія, Україна, Узбекистан і Азербайджан). «Високо оцінюючи готовність керівництва Грузії провести зустріч на вищому рівні в Батумі, на жаль, доводиться констатувати, що існуюча напружена обстановка не зможе надати цілком конструктивний характер зустрічі президентів п’яти держав», - говориться в зверненні президента Молдови. При цьому він не назвав місце можливого проведення самміту і не дав остаточної згоди на участь в ньому.

Після приходу до влади у 2001 році Воронін критично висловлювався про перспективи ГУУАМ. У 2003 році він пом’якшив свою позицію щодо цієї організації, але не брав участі в самміті глав держав ГУУАМ в Ялті. З цієї причини Молдавія не прийняла за ротацією головування в ГУУАМ, і воно перейшло до Грузії.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus