УКРАЇНА

06:14

28.05

Влада

Міноборони почало кампанію захисту прав військовослужбовців

0

Міністр оборони України Євген Марчук видав директиву з метою попередження порушень прав та законних інтересів військовослужбовців і членів їхніх сімей. Керівникам усіх рівнів, командирам і начальникам наказано ретельно вивчити та проаналізувати звернення військовослужбовців, членів їх сімей та працівників ЗС України з приводу порушень їх прав і законних інтересів. Про це «proUA» повідомили в прес-службі Міністерства оборони.

Директива вимагає організувати своєчасну, всебічну і об’єктивну перевірку скарг військовослужбовців на рішення, дії та бездіяльність командирів і начальників та забезпечити належне реагування з метою вирішення спорів без винесення їх у судову площину.

Зокрема передбачено, щоб до 25 червня 2004 року відповідні керівники ЗСУ відпрацювали механізм обліку сум коштів, які за судовими рішеннями підлягають стягненню з Міністерства оборони України у зв’язку з неправомірними діями службових осіб при здійсненні ними адміністративної діяльності.

До 30 червня 2004 року планується опрацювати порядок надання інформації органів військового управління та кадрових органів з питань скасування судами незаконних рішень командирів і начальників, поновлення військовослужбовців на військовій службі та відповідних посадах, стягнення на їх користь завданої моральної чи матеріальної шкоди та вжиті заходи реагування щодо винних службових осіб.

До 1 липня 2004 року буде розроблено та направлено у війська методичні рекомендації органам військового управління, командирам щодо попередження порушень прав військовослужбовців у фінансовій і майновій сфері.

Міністр оборони також вимагає постійно вивчати практику розгляду судами скарг військовослужбовців на дії та бездіяльність військових службових осіб. Практикувати підготовку та направлення у війська оглядів характерних порушень законності в адміністративній діяльності органів військового управління.

Крім того, цією директивою у системі правової підготовки усіх категорій військовослужбовців запроваджено чотиригодинний цикл занять з вивчення положень Національної програми правової освіти населення, правових норм, що регулюють відносини у військовій сфері, дотримання прав, свобод і законних інтересів військовослужбовців.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus