УКРАЇНА

16:36

26.05

Влада

Депутатам представили проект бюджетної резолюції-2005

0

Кабінет Міністрів представив у Верховній Раді проект «Основних напрямків бюджетної політики на 2005 рік» (бюджетну резолюцію), повідомляють «Українські Новини».

Проект бюджетної резолюції-2005 подав перший віце-прем’єр-міністр Микола Азаров.

Як повідомлялося, у бюджетній резолюції зафіксовано намір КМУ розробити державний бюджет на 2005 рік з дефіцитом не більш ніж 1% ВВП, у тому числі по загальному фонду держбюджету не більш ніж 0,7% ВВП.

Бюджетна резолюція також фіксує, що граничний розмір державного боргу на 31 грудня 2005 року не має перевищувати 34% ВВП.

Приріст доходів бюджету-2005 Кабмін планує досягти за рахунок розширення податкової бази і відповідного збільшення податкових надходжень, а також за рахунок поліпшення інвестиційного клімату.

Відповідно до Бюджетного кодексу, Кабмін має подати проект бюджетної резолюції на наступний рік на розгляд Ради не пізніше ніж за 4 дні до парламентських слухань з питань бюджетної політики на наступний рік, що мають відбутися не пізніше 1 червня поточного року.

Проект держбюджету на наступний рік, розроблений на основі положень бюджетної резолюції, затверджений Радою, Кабмін має внести на розгляд парламенту до 15 вересня поточного року.

Раніше перший віце-прем’єр і міністр фінансів Микола Азаров уже заявив журналістам, що бюджет-2005 буде збалансованим, його основні пропорції будуть повторювати бюджети 2003-2004 років, оскільки тенденції, на яких вони будуються, відповідають динаміці економічного росту.

Рада ухвалила держбюджет на 2004 рік з доходами 60,7 млрд. гривень, витратами 64 млрд. гривень і дефіцитом 3,4 млрд. гривень.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus