УКРАЇНА

20:50

21.06

Влада

Більшість політиків шкодують, що Парфенова звільнили

0

Політики різних поглядів однаково вболівають про закриття на НТВ аналітичної програми «Намедни», яку вів Леонід Парфьонов.

«Мені сумно як телеглядачеві. У Парфьонова свій почерк. Зовсім не розділяючи його поглядів і не будучи шанувальником цього почерку, я поважаю його за професіоналізм, за своє бачення і свої погляди», - сказав Віктор Пєшков, секретар ЦК КПРФ. Представник КПРФ, досить «дисциплінованої» партії, коментуючи рішення про звільнення Парфенова, назвав формулювання керівництва НТВ непереконливим. «Корпоративну етику дотримувати, звичайно, треба, але за цим формулюванням насправді може ховатися дуже багато чого. Як глядачеві, мені шкода, що передачі більше немає», - додав Пєшков.

Заступник лідера партії «Яблуко» Сергій Іваненко теж відчуває, що в нього відняли одну з улюблених передач. «Звичайно, мені шкода «Намедни» - це одна з деяких яскравих програм на телебаченні», - сказав Іваненко. На його думку, щирою причиною звільнення стали помірно-ліберальні політичні погляди Парфьонова. «Нам потрібно боротися за свої права і як політикам, і як телеглядачам, і формувати широку демократичну коаліцію, що може реально сказати «ні», - сказав він.

Парфьонов, одна із самих «важких» фігур на шахівниці НТВ, залишився на телеканалі після розколу колишньої команди. Його рішення працювати з новим керівництвом, по суті, ізолювало його від колишніх соратників, що пішли на телеканал ТВ-6, і потім були змушені піти і звідти. Під час цього розколу колишні колеги і друзі привселюдно обмінялися низкою «відкритих листів», у яких, зокрема, йшлося, що Парфенову не вдасться довго балансувати між власними переконаннями і вимогами нового керівництва.

«З мого погляду, закрили кращу інформаційно-аналітичну програму, яку любив народ. Я думаю, що втрата Парфенова може стати обвалом для НТВ, що відобразиться на втраті рейтингу і реклами», - сказав секретар Союзу правих сил Іван Стариков.

Спікер Держдуми Борис Гризлов вважає внутрішньою справою телекомпанії НТВ звільнення ведучого програми «Намедни» Леоніда Парфьонова. За його словами, НТВ - не державна, а приватна компанія, «і, відповідно до Цивільного кодексу, має органи, що можуть приймати таке рішення». Також Гризлов повідомив, що не дивився програму Парфьонова. «У цей час я дивлюся програму «Час», - пояснив спікер.

Нагадаємо, що 1 червня 2004 року керівника і ведучого програми «Намедни» Леоніда Парфьонова було звільнено з телекомпанії НТВ, а його програму «Намедни» закрито. Про це повідомила прес-служба НТВ для ЗМІ. Формулювання причин звільнення таке: «Причиною звільнення стало закриття програми «Намедни», пов’язане з порушенням трудового договору, яке допустив Парфьонов, що зобов’язує його підтримувати політику керівництва телекомпанії».

Телекомпанія НТВ працює з 1993 р., і на сьогоднішній день її аудиторія становить близько 117 млн осіб. Мовлення каналу здійснюється в Росії, країнах СНД, Західній Європі, США і Канаді.

Про демократію судять не з милостивих розмов представників влади, а з реальних вчинків», - заявила колишній співголова «Союзу правих сил» Ірина Хакамада, коментуючи інформацію про звільнення Леоніда Парфьонова з каналу НТВ. На думку Хакамади, «те, що єдина програма, що хоч іноді намагалася висловлювати самостійну думку, закрита, і Парфьонова звільнено – це вчинки, що говорять всім іншим, що треба сидіти, мовчати і погоджуватися з тими правилами, що їм нав’язують. Це ще раз говорить про те, що засоби масової інформації не є вільними і ними маніпулюють, а інформація перетворена на пропаганду».

За матеріалами РІА «Новости», РБН

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus