УКРАЇНА

16:31

20.05

Влада

Гавриш вважає «центристів» слабаками

0

Координатор парламентської більшості Степан Гавриш розкритикував заяву депутатів групи «Центр» про те, що влада чинить на них тиск. За словами Гавриша, у парламенті щодня відбувається тиск однієї політичної сили на іншу, що є звичайною політичною боротьбою, повідомляють «Українські Новини».

«Якщо на це звертати увагу, то чого йти в політику», – сказав Гавриш і додав, що депутати з «Центру» подібним чином намагаються підтримати свій імідж.

Координатор більшості також повідомив, що на сьогодні жодної заяви про вихід зі складу парламентської більшості від депутатів якоїсь з фракцій або груп не надходило.

Нагадаємо, що сьогодні депутати групи «Центр» заявили, що влада чинить на них тиск. Зокрема, як заявляє група «Центр», у бізнес-структурах, що, так чи інакше, пов’язані з членами депутатської групи, їх рідними і близькими почалися раптові масштабні перевірки органами внутрішніх справ, державної податкової служби, прокуратури й інших правоохоронних органів держави.

Сьогодні депутат Ради Михайло Добкін ввійшов у депутатську фракцію СДПУ(о). Раніше він вийшов зі складу групи «Центр». На засіданні парламенту депутат від фракції блоку «Наша Україна» Володимир Яворівський заявив, що Добкін вступив у фракцію СДПУ(о) у результаті тиску на його родину, зокрема, на батька.

Раніше депутати групи «Центр» заявляли про наміри вийти з парламентської більшості. У випадку якщо велика частина депутатів з цієї групи залишить більшість, то в ньому залишиться менше потрібних 226 депутатів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus