УКРАЇНА

02:12

25.05

Влада

Азаров: бюджет-2003 виконано

0

Перший віце-прем’єр, міністр фінансів України Микола Азаров заявляє, що уряд виконав усі вимоги закону про державний бюджет на 2003 рік і пропонує народним депутатам затвердити звіт Кабінету міністрів щодо виконання держбюджету-2003.

Про це М.Азаров заявив, виступаючи сьогодні у ВР зі звітом Кабінету міністрів щодо питання про виконання закону про держбюджет-2003, повідомляє «Експерт-Центр».

Микола Азаров ознайомив народних депутатів з основними показниками соціально-економічного розвитку країни за минулий рік і назвав основні досягнення бюджетної політики 2003 року.

«Найбільш реальне зростання ВВП було досягнуто саме цього року, уперше доходи бюджету були виконані на 100%, надходження від приватизації вперше було виконано на 100%, вперше витрати бюджету були профінансовані на рівні 100%, вперше фінансування витрат державного бюджету здійснювалося в автоматичному режимі, відповідно до бюджетного розпису. Вперше досягнуто найнижче за всі роки незалежності співвідношення державного боргу, що дорівнює 29,5% ВВП. Реальне зростання зарплати становило 19,2%, була ліквідована заборгованість із зарплати, скорочено заборгованість з чорнобильських виплат», - перелічив він.

М.Азаров ще раз наголосив, що вперше також було профінансовано усі витрати на виплати працівникам соціальної сфери, інші соціальні витрати, збільшено фінансування на оборону, поліпшено фінансування системи правосуддя, а також ліквідована заборгованість із заробітної плати в бюджетній сфері.

«Бюджет був напруженим, але реальним», - сказав перший віце-прем’єр, резюмувавши: «Пропоную звіт уряду щодо виконання закону «Про державний бюджет України на 2003 рік затвердити».

Разом з тим М.Азаров відзначив низку позицій, за якими Міністерство фінансів не згідно з висновками Рахункової палати про виконання бюджету за 2003 рік. Зокрема, Мінфін не згідний з висновком Рахункової палати про те, що збиткова діяльність окремих підприємств привела до бюджетних втрат. «Це не відповідає дійсності, оскільки на дохідну частину впливають не збитки, а обсяги отриманого прибутку підприємств. Це - невірна методика», - зазначив перший віце-прем’єр.

Іншим пунктом, з яким Мінфін не згодний з Рахунковою палатою, М.Азаров назвав «економічне зростання на тлі посилення інфляційних процесів». «У дійсності індекс споживчих цін торік відповідає запланованому показникові - 5,2%, що є припустимим рівнем інфляції, виходячи зі світового досвіду», - наголосив він.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus