УКРАЇНА

01:58

25.05

Влада

«Намедни» зберуть сьогодні на збори

0

Сьогодні о 13 годині (мск) у редакції НТВ мають відбутися збори колективу програм «Намедни» та «Страна и мир». Як зазначило джерело «Newsinfo» на каналі, на цих зборах буде ухвалене рішення щодо сьогоднішнього ефіру програми «Страна и мир». Учора ця програма вийшла в ефір, не зважаючи на звільнення керівника Леоніда Парфьонова. «Сьогодні поки не ясно. У нас буде планірка і ніяких інших усних розпоряджень і актів (щодо ефіру) ще не було», - помітив співрозмовник.

Відповідаючи на питання Newsinfo про обстановку в редакції програм «Намедни» і «Страна и мир», джерело сказало: «Складно».

Сам Парфьонов поки відмовляється від яких-небудь коментарів.

Шеф-редактор програми «Сегодня з Михаилом Осокиным» Олена Савіна так прокоментувала ситуацію кореспонденту Newsru.com: «Звичайно, це квінтесенція кремлівської дурості і вульгарності. За останні чотири роки влада завжди з двох можливих рішень вибирає найневдаліше. Парфьонов ніколи не вселяв Кремлю довіри. Він залишався річчю в собі, займався професією, а не кремлівськими іграми. Ми, новостники, розуміємо, що це серйозна атака є попередженням і нам, і Тетяні Мітковій. Я розглядаю те, що сталось, як початок перепрограмування компанії, підготовки НТВ до перетворення на третьосортний канал».

Президент Російської телеакадемії, відомий журналіст Володимир Познер узагалі відмовився від жодних коментарів. «Це питання етики взаємин усередині компанії, тому такі речі я не можу коментувати», - відповів Познер на прохання «Інтерфаксу» дати оцінку того, що відбулось на НТВ.

Нагадаємо, що 1 червня 2004 року керівника і ведучого програми «Намедни» Леоніда

Парфьонова було звільнено з телекомпанії НТВ, а його програму «Намедни» закрито. Про це повідомила прес-служба НТВ для ЗМІ. Формулювання причин звільнення таке: «Причиною звільнення стало закриття програми «Намедни», пов’язане з порушенням трудового договору, допущеним Парфьоновим, що зобов’язує його підтримувати політику керівництва телекомпанії».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus