УКРАЇНА

02:45

22.06

Влада

В Мукачевому безвладдя?

0

Рішення прийняті на позачерговій сесії Мукачівської міської ради, яка пройшла 28 травня і на якій було призначено в.о. міського голови Матвія Поповича та обрано секретаря Мукачівської міської ради Ігоря Литвина приймалися з порушенням чинного законодавства. Про це «proUA» повідомили в прес-службі Регіонального представництва виборчого блоку „Наша Україна”.

28 травня 2004 року була проведена позачергова сесія Мукачівської міської ради, на якій було оголошено про відставку міського голови Мукачева Ернеста Нусера. Одночасно було призначено виконувача обов’язки міського голови Матвія Поповича та обрано секретаря Мукачівської міської ради Ігоря Литвина.

Проте дана позачергова закрита сесія була скликана і проведена з порушенням вимог ч. 8 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні”, позаяк рішення про скликання сесії доводиться до відома депутатів та населення не пізніше як за 10 днів до сесії, а у виняткових випадках - не пізніше як за день до сесії із зазначенням часу скликання, місця проведення та питань, які передбачається винести на розгляд сесії.

Дії Мукачівської міської ради з проведення даної сесії та рішення, прийняті на ній, оскаржено до суду в порядку глави 31 „А” Цивільного процесуального кодексу України. Відповідно до ст. 248-4 Цивільного процесуального кодексу України, подання скарги до суду зупиняє виконання оскарженого акту -- в даному випадку рішень, які прийняті на позачерговій сесії Мукачівської міської ради від 28 травня 2004 року.

Отож, на даний час у місті Мукачево не має ні міського голови, ні виконуючого обов’язки міського голови, ні секретаря міської ради, йдеться у повідомленні прес-служби НУ.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus