УКРАЇНА

23:14

19.06

Влада

Васильєв розкрив, кому потрібна його відставка

0

Генеральний прокурор Геннадій Васильєв вважає, що пропозиція групи депутатів Верховної Ради висловити йому недовіру і відправити у відставку пов’язана з розслідуванням Генеральною прокуратурою кримінальної справи проти Юлії Тимошенко. Про це повідомляють «Українські Новини».

Васильєв сказав, що ініціатива відправити його у відставку жодним чином, на його думку, не пов’язана з розслідуванням кримінальної справи щодо подій на виборах мера Мукачевого. «Це пов’язано, насамперед, не з Мукачевим, а з тим, що Генпрокуратура розслідує кримінальну справу стосовно Юлії Тимошенко», – сказав він.

Також Васильєв сказав, що Генпрокуратура при розслідуванні кримінальної справи, порушеної після заяви Володимира Боровка, вийшло на ту стадію, коли Генпрокуратура може подати подання про дачу згоди парламенту на залучення Тимошенко до кримінальної відповідальності. Васильєв сказав, що найближчим часом Генпрокуратура планує направити таке подання.

Нагадаємо, що Верховна Рада сьогодні не змогла визнати роботу Генпрокуратури недостатньою.

20 травня 2004 року Генеральна прокуратура України порушила кримінальну справу проти Юлії Тимошенко, розглянувши заяву Володимира Боровка, який заявив, що з його допомогою Тимошенко намагалася дати хабар судді для звільнення з-під варти Г. Тимошенко та А. Болюри. Для цього Юлія Тимошенко передала Володимиру Боровку велику суму в доларах США і просила передати ці гроші судді. Цього прохання Боровко не виконав, тому тепер Тимошенко вимагає від нього повернення 125 тисяч доларів.

Своєю чергою, Юлія Тимошенко 26 травня 2004 року подала заяву до Генпрокуратури України відносно порушення кримінальної справи проти Володимира Боровка. Лідер БЮТ вимагає порушити кримінальну справу за статтею 383 частина друга Карного кодексу України – поширення свідомо неправдивої інформації про здійснення злочину зі штучним створенням доказів обвинувачення і з корисливих спонукань. Юлія Тимошенко заявляла, що провокацію організував глава адміністрації президента Віктор Медведчук і його команда.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus