УКРАЇНА

13:19

19.06

Влада

Опозиція знову вимагає заборонити приватизацію «Криворіжсталі»

0

Депутати з фракції блоку партій «Наша Україна», Соціалістичної партії і блоку Юлії Тимошенко заблокували трибуну Верховної Ради з вимогою розглянути приватизацію «Криворіжсталі». Про це повідомляють «Українські Новини».

Перший заступник голови парламенту Адам Мартинюк відмовляється поставити на голосування розгляд приватизації «Криворіжсталі», посилаючись на відсутність висновків парламентської комісії з приватизації і комітету з питань промполітики.

Через неможливість продовжувати роботу Адам Мартинюк оголосив перерву до 17.45.

Нагадаємо, що депутати вже неодноразово блокували роботу Верховної Ради з вимогою розглянути приватизацію «Криворіжсталі».

12 травня 2004 року ФДМ оголосив конкурс із продажу 93,02% акцій «Криворіжсталі» за стартовою ціною 3 806 млн. гривень. Додаткові вимоги конкурсу роблять обов’язковою умовою для покупця комбінату виробництво і реалізацію українського коксу обсягом не менш ніж 1 млн. тонн на рік протягом 3 останніх років.

LNM Group і US Steel 25 травня заявили про рішення створити консорціум для приватизації «Криворіжсталі», до його складу увійдуть також металургійні компанії Ispat Karmet (Казахстан) і Ispat Polska Stal (Польща), що входять в LNM.

У квітні компанії корпорації «Інтерпайп» (Дніпропетровськ) і System Capital Management (Донецьк) одержали дозвіл Антимонопольного комітету на створення консорціуму «Інвестиційно-металургійний союз» (Дніпропетровськ). До складу консорціуму входять два коксохімічних заводи – Авдієвський КХЗ і «Маркохім», що належить SCM.

У травні АМКУ дозволив створити консорціум «Індустріальна група» (Київ), до якого ввійшли контрольовані корпорацією «Індустріальний союз Донбасу» (Донецьк) компанії, зокрема, завод «Алчевськкокс».

Про намір брати участь у купівлі «Криворіжсталі» також заявили російська «Северсталь», разом з концерном Arcelor, та індійська Tata Steel.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus