УКРАЇНА

10:53

28.05

Влада

На 2005 рік пропонується мінімальна зарплата в 262 гривні

0

У Верховній Раді зареєстровано проект розробленої в уряді постанови щодо схвалення Основних напрямів бюджетної політики на 2005 рік, внесений Кабінетом Міністрів України. Про це «proUA» повідомили в прес-службі Верховної Ради.

Згідно з Основними параметрами бюджетної політики, граничний розмір дефіциту (профіциту) Державного бюджету України на 2005 рік не повинен був би перевищувати 1% валового внутрішнього продукту (ВВП), в тому числі 0,7% загального фонду. Граничний обсяг державного боргу на кінець 2005 року не повинен перевищувати 34% ВВП.

Загальний обсяг дотацій вирівнювання та субвенцій з державного до місцевих бюджетів передбачається не менший, ніж у 2004 році. Питома вага місцевих бюджетів у зведеному бюджеті повинна бути не нижчою від відповідного розрахункового показника бюджету 2004 року. В супровідних документах уряд обґрунтовує необхідність поділу Державного бюджету на загальний та спеціальний фонди. Прогнозується, що мінімальна заробітна плата становитиме 262 гривні на місяць.

Уряд зазначає, що метою бюджетної політики на 2005 рік є фінансове забезпечення реалізації стратегічних цілей Програми його діяльності. А саме: підвищення рівня державних соціальних стандартів, надання державних і суспільних послуг та зниження рівня бідності в країні. Бюджетна політика проводитиметься в напрямку підвищення рівня збалансованості та прозорості бюджету, а також посилення впливу бюджетного регулювання на соціально-економічний розвиток держави та адміністративно-територіальних одиниць.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus