УКРАЇНА

08:51

24.05

Влада

На аукціонах продаватимуть права на використання надр

0

Ліцензії на користування надрами в Україні будуть продаватися на аукціонах, що будуть проводитись уповноваженим центральним органом виконавчої влади з геологічного вивчення і забезпечення раціонального використання надр. Це передбачено постановою Кабінету Міністрів від 26 травня 2004 року, який затверджує порядок проведення цих аукціонів, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Вимоги до організатора аукціону визначає продавець, що розміщає в газеті «Урядовий кур’єр» оголошення про проведення торгів. В оголошенні, зокрема, містяться дані про стартову ціну об’єкта, що виставляється на продаж, вартість інформації про ділянку надр, платі за участь в аукціоні (вона, відповідно до правил не повертається).

Саме за рахунок потенційних покупців, що оплатили зазначену інформацію, проводиться аукціон. Інформація про ділянку, що продається, містить відомості про об’єкт, умови користування їм, кваліфікаційні вимоги до учасників торгів.

До участі в аукціоні не допускаються покупці, що знаходяться в стадії ліквідації або щодо яких порушено справу про банкрутство.

Заявки на участь в аукціоні покупець має подати не пізніше ніж за 30 днів до дати його проведення. Про допущення до участі в аукціоні заявки покупці, що подали, мають бути інформовані не пізніше, ніж за п’ять робочих днів до дати аукціону. Заявки розглядає робоча група, яку формує продавець.

Аукціон вважається таким, що відбувся, якщо в ньому взяли участь не менше двох покупців. Стартова ціна може бути зменшена на 50%, проте у цьому випадку об’єкт виставляється на повторний аукціон.

У постанові не обумовлюється періодичність проведення аукціонів і спеціальні вимоги до їхнього організатора.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus